SONY XG95

Ексклузивно во Нептун SONY XG95 серија

 

Canon Zoemini

Модерен, тенок и лесен џебен печатач Совршен додаток за вашиот мобилен уред, каде и да се наоѓате!

 

Lucky Days од 14-18 март! Најголеми попусти на целиот асортиман!

Lucky Days од 14-18 март! Најголеми попусти на целиот асортиман!

 

5 години гаранција на SONY телевизори!

5 години гаранција на SONY телевизори! - 2+3 години гаранција на одредени модели

 

Best Buy - Акција! 12 рати БЕЗ камата на најпродаваните производи!

Best Buy - Акција! 12 рати БЕЗ камата на најпродаваните производи!

 

Asus ZenBook

Креативност. Стил. Моќност. Безвременската убавина.

 

Нарачајте Samsung Galaxy S10 или Samsung Galaxy S10+ пред сите и добијте ги новите Galaxy Buds безжични слушалки!

Нарачајте Samsung Galaxy S10 или Samsung Galaxy S10+ пред сите и добијте ги новите Galaxy Buds безжични слушалки!

 

Whirlpool продолжена гаранција

Whirlpool продолжена гаранција

 

Samsung QLED, неверојатно искуство на гледање ТВ!

Купете Samsung QLED ТВ и добијте подарок Gear S3 Frontier или Galaxy A9!