Промоција на Samsung телефони

Промоција на Samsung телефони 16.07-31.07.2018

 

Купувајте во Нептун со ИутеКредит - Брз кредит до 80.000 денари!

Купувајте во Нептун со ИутеКредит - Брз кредит до 80.000 денари! Отплата до 18 месеци - Аплицирање само со лична карта!

 

Philips Sonicare

Забениот камен е проблем кој не треба да се потценува, тој се акумулира со секој изминат ден и може да предизвика компликации и кариес. Sonicare електричните четки за заби користат технологија за звук која помага да се отстрани плакот и да се обезбеди дополнително длабинско чистење. Со 31.000 движења во минута, тие имаат значителна предност над рачните четки.

 

Grundig 55 VLX 7810 BP

ПОЧУВСТВУВАЈТЕ ГО РИТАМОТ НА ИГРАТА! GRUNDING Дел од вашиот дом.

 

Philips Lumea депилаторите - 20% попуст или 36 рати без камата

Philips Lumea испорачува нежни светлосни пулсирања до коренот на влакната. Овие светлосни пулсирања генерираат топлина што го стимулира коренот на влакното да влезе во фаза на одмор. Како резултат на ова, влакното природно отпаѓа и се спречува неговото повторно растење. Вградениот светлосен филтер обезбедува безбеден и ефикасен третман.

 

Bosch подарува 5 безгрижни години

Bosch ви подарува: 5 безгрижни години. Во периодот од 1 јуни до 31 август 2018 година.

 

БЕКО - Јадете како херој

Одлична акција на Беко фрижидери и клима уреди! Со секој купен фрижидер Беко од понудата добивате попуст од 2500 денари за купување на клима уред од понудата и обратно. За Cool лето со Беко! Акцијата важи од 16.06-16.07 во сите Нептун продавници и продажните партнери на Беко!

 

ASUS ROG STRIX GL553 ГЕЈМИНГ БЕЗ ГРАНИЦИ

Под атрактивно дизајнираното куќиште, ROG STRIX GL553 крие перформанси што ќе ви овозможат да ги играте сите најнови и најсовремени игри. Вдишете длабоко и уживајте во неверојатниот свет на видео-игрите.

 

Lumea

Philips Lumea испорачува нежни светлосни пулсирања до коренот на влакната. Овие светлосни пулсирања генерираат топлина што го стимулира коренот на влакното да влезе во фаза на одмор.

 

Male grooming

Искористете ја акцијата и купете ги со 20% ПОПУСТ Philips тримерите за брада, тримерите за тело и мултистајлерите и имајте секогаш уредно стилизирана брада и коса како од професионален салон во удобноста на вашиот дом.